Hakkımızda

Yaşamınızda ve iş hayatınızda sizlere yardımcı olabilecek, farklı amaçlar doğrultusunda kullanabileceğiniz şekilde makine - araç ve gereç üretimi yapmaktayız. Mevcut teknoloji  doğrultusunda her şeyi yapabiliriz. Firmamız düşündüğünüz, gerçeğe dönüştürülebilir şekilde hayalini kurduğunuz her şeyin üretimini yapabilir ve bunu size sunabilir.  İş hayatınızda üretiminizi daha da hızlandırabilmek ya da iş yükünüzü azaltabilmek adına farklı üretimler için iletişime geçebilirsiniz. Sağlık, akıllı ev, tarım ya da aklınıza gelebilecek her alanda size, dilediğiniz bir kişiye ya da topluma fayda sağlayabilecek  akıllı araç ve gereçlerin imalatı konusunda firmamız hizmetinizdedir. Bireysel ve kurumsal anlamdaki taleplerinizi aktarabilmek, mevcut girişiminize katkı sağlayabilmemiz adına iletişime geçmeniz yeterlidir. 

İSKENDER ÖZBEK

Firma müdürü. Üretim ve geliştirme uzmanı. Üretimin başından sonuna kadar destek alabileceğiniz, isteklerinizi aktarabileceğiniz kişidir.

AYKUT AYDIN

Firma tanıtım, pazarlama konularından sorumlu, markanın bulunabilirliğini arttırmak adına girişimlerde bulunan kişidir. 

Bize Ulaşın

© 2020 Firmamız Slider Yapımı - Fotoğraf Makinesi Slider ve Farklı Alanlara Yönelik Özel Araç - Gereç Üretimi Konularında Hizmet Sunmaktadır.